جراحی فک و صورت

ارائه درمان‌های تخصصی و جراحی فک و صورت 

بهترین جراح فک و صورت - کلینیک دندانپزشکی درسان - جراحی فک و صورت

 

تخصص فک و صورت نوعی از رشته های تخصصی جراحی است که اکثر مردم وقتی درد دندان عقل به سراغشان میاید به یاد این متخصص ها می‌افتند. بله درست است، جراحی دندان عقل یا هر نوع از جراحی‌های خارج ساختن دندان مربوط به متخصص جراح فک و صورت است ولی جراحی های دیگر اعم از :

۱ - جراحی های داخل دهانی مثل : جراحی ایمپلنت، جراحی پیوند استخوان در فک، جراحی و درناژ آبسه، جراحی سینوس لیفت، جراحی لثه، جراحی خارج کردن ضایعات انتهای ریشه، جراحی قطع انتهای ریشه، جراحی ریج اسپیلیت، جراحی بازسازی استخوانی فک، جراحی اسکرو اکسپندر، جراحی دندانهای نهفته، جراحی تحلیل لثه و استخوان فک، جراحی های ضایعات زبانی ...

 

۲ - جراحی‌های خارج دهانی مثل : جراحی فک، جراحی های شکستگی فک، جراحی های زیبایی فک ، جراحی های شکستگی گونه ، چانه ، در رفتگی فک، جراحی های مفصل گیجگاهی، جراحی توده های فک و صورت، تومورهای خوش خیم یا یدخیم، تحلیل های استخوانی، جراحی های ناشی از تروما، جراحی های زیبایی یا درمانی لب، شکستگی های جمجمه، اختلالات ژنتیکی و مادرزادی لب یا فک و صورت، برطرف کردن نواقص و غیر قرینگی های صورت، ناهنجاری‌های فکی مثل جلو یا عقب بودن فک، بزرگ یا کوچک کردن فک و .....

۳ - جراحی‌های زیبایی مانند : جراحی پلاستیک بینی و صورت ، جراحی زیبایی گونه ، جراحی زیبایی چانه ، تزریق فیلر به لب ، چانه ، گونه ، تزریق های پر کردن نواقص و غیر قرینگی های صورت، لیفت ابرو، لیفت پلک، بلفارو پلاستی، لیفت گونه ، بوتاکس ، رفع خط و خطوط اطراف چشم و تیرگی های اطراف چشم، هر گونه جراحی پلاستیک صورت که در اثر تومور یا سوختگی به وجود آمده ، وجودد عفونت های دندانن و فک و غدد بزاقی ،و .... همه عوامل اشاره شده از جراحی های مربوط به رشته متخصص جراح فک و صورت است.

مشاوره آنلاین با کلینیک دندانپزشکی درسان - دندانپزشکی غرب تهران

جراح فک و صورت ، جراحی فک و صورت ، بهترین جراح فک و صورت

جراحی دندان عقل یا دندانهای نهفته چگونه است ؟

متخصص جراح فک و صورت شما پس از روئت رادیو گرافی ها و بررسی شرایط دندانی شما روند جراحی را مشخص می‌کند. طی یک جلسه حدود یک ساعته با بی حسی ناحیه یا فک را بی حس می‌کند و برش مختصری در ناحیه مورد نظر می‌دهد. دندان را بسته به جای قرارگیری آن یا درسته و کامل و بدون خورد کردن، خارج می‌کند یا بسته به صلاحدید ایشان، دندان را به چند قسمت تقسیم و بصورت تکه تکه خارج می‌کند.

شما در طول درمان دردی احساس نمی‌کنید چون نوع بی حسی فکی فرق می‌کند ولی فشار خارج کردن دندان را روی فک احساس می‌کنید.توجه داشته باشد فشار را نمی‌توان با بی حسی از بین برد. بعد از خارج ساختن تاج و ریشه های دندان، ناحیه جراحی شده بخیه می‌خورد و این بخیه بسته به تشخیص پزشک می‌تواند جذبی یا غیر جذبی باشد.

دستورات بعد از جراحی هم به شما داده می‌شود. که در قسمت جراحی دندان عقل در همین سایت قرار داده شده است.دوران نقاهت هم فقط شب اول جراحی اعلام می‌شود و بعد از آن به همه کار های روزمره خود می‌توانید برسید.

متخصص جراح فک و صورت با اعمال جراحی فک برای افرادی که از ناراحتی های جلو یا عقب بودن فک رنج می‌برند ، می‌تواند در تکلم ، تنفس و زیبایی آنها نقش بسزایی را ایفا کند. متخصص فک و صورت ممکن است برای برطرف کردن ناهنجاری‌های دندانی و فکی شما با متخصص ارتودنسی درمانهای مشترکی را آغاز کند تا نتایج ایده ال و بتری را دریافت کنید.

 

 

دوران نقاهت جراحی های فک در بدن های مختلف با توجه به شرایط ناهنجاری فک و نوع عمل بیماران، متفاوت است. ولی بطور تقریبی بین سه الی شش ماه را در نظر بگیرید. نقاهت این نوع جراحی با جراحی های زیبایی فک و صورت متفاوت است لذا بهتر است در مورد شرایط و طول درمان از متخصص جراح فک و صورت مشاوره حضوری بگیرید. تجربه، مهارت، تکنیک و سوابق کاری و تحصیلی جراح فک و صورت شما، در نتایج حاصل از این جراحی ها، تاثیر بسزایی دارد.

دریافت مشاوره و تماس با کلینیک دندانپزشکی درسان - ۴۴۴۴۳۵۱۵

چه سنی برای جراحی فک مناسب است ؟

برای اعمال جراحی فک و صورت بهتر است سن بلوغ فرد سپری شده باشد، معمولا بین ۱۷ الی ۲۷ سالگی مناسب است ولی در خصوص شکستگی‌ها و مشکلات ژنتیکی یا تومور و ضایعات داخل یا خارج دهانی شرایط سنی وجود ندارد و نظر متخصص جراح فک و صورت براساس شرایط بالینی بیمار، برای جراحی حاکم است.

جراحی فک به چه روشی انجام می‌شود ؟

متخصص جراح فک و صورت شما پس از ویزیت بالینی و مشاهده رادیوگرافی و فوتو گرافی‌های مخصوص و براساس مشکلات و ناهنجاری های فکی هر فرد، تصمیم به اعمال جراحی می‌گیرد و نوع و روش عمل جراحی را مشخص می‌کند.

۱-جراحی فک معمولا در مراکز جراحی محدود یا بیمارستانها انجام می‌شود.

۲-بیمار نیاز به بستری از شب قبل ندارد.

۳-روند جراحی بسته به نوع مشکلات فک بیمار بین ۳ الی ۶ ساعت بطول می‌انجامد.

۴-در اغلب موارد بعد از عمل شب اول تحت مراقبت هستید صبح روز بعد مرخص می‌شوید.

۵-بعد از اعمال جراحی معمولا فک و دندانها با سیم مخصوصی بهم بسته می‌شود و دستورات غذایی و بهداشتی خاصی دارید و حدود سه الی ۵ هفته فک بسته است.

۶-نگران خوردن غذا نباشید با روشهای مخصوص می توانید میکس غذاها و مایعات را بخورید که به شما آموزش داده می‌شود.

۷-جراحی‌های فک معمولا از داخل دهان انجام می‌شود، پس نگران ظاهر صورت خود نباشید چون فرقی با قبل از جراحی نمی‌کند و تمام بخیه ها از داخل دهان زده می‌شود.

آیا جراحی فک درد دارد ؟

همانطور که گفته شد جراحی فک تحت بیهوشی صورت می‌گیرد.لذا بیمار دردی احساس نمی‌کند. بعد از به هوش آمدن هم بدلیل تزریق داروهای مسکن درد زیادی را حس نخواهید کرد ولی به هر حال شما جراحی انجام دادید و بعد از عمل تمام دردها و مشکلات شما با دارو کنترل می‌شود.

 

جراح فک و صورت ، جراحی فک و صورت ، بهترین جراح فک و صورت

هزینه های جراحی فک چقدر است ؟

هزینه های جراحی فک بسته به نوع ناهنجاری و نوع عمل برای هر بیمار متفاوت است و پزشک پس از ویزیت و بررسی شرایط بیمار طرح درمان و برآورد هزینه را انجام می‌دهد. به یاد داشته باشید در هرگونه عمل و جراحی چه زیبایی و چه درمانی، بهداشت و همکاری بیمار در روند بهبود بسایر تاثیرگذار است.

متخصص جراح فک و صورت در کلینیک تخصصی دندانپزشکی درسان علاوه بر تخصص فک و صورت، دارای مدرک فلوشیپ انکولوژی هستند و به خوبی درخصوص ضایعات و توموذرهای فک و صورت شما را یاری می‌دهند.

متخصص جراح فک و صورت در کلینیک دندانپزشکی درسان دارای بورد تخصصی، پلاستیک بینی و صورت و عضو هیئت علمی دانشگاه هستند و این رشته را تدریس می‌کنند و می‌توانند با تکیه بر دانش و تجربه و مهارت خود شما را در درمان بیماری های فک و صورت و اعمال جراحی زیبایی یاری کنند.

جهت ویزیت و مشاوره با متخصص جراح فک و صورت لطفا با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید.

 ۰۲۱۴۴۴۴۳۸۲۲  - ۰۲۱۴۴۴۴۳۵۱۵  -  ۰۲۱۴۴۴۴۶۲۲۷

توجه فرمایید :  به دلیل شرایط بحرانی پیش آمده و شیوع ویروس کرونا در سطح جامعه، تا اطلاع ثانوی فقط درمان‌های اورژانسی و جراحی های اورژانسی در کلینیک تخصصی دندانپزشکی درسان انجام می‌شود. لذا در صورت داشتن درد و التهاب با کلینیک تماس حاصل فرمایید.   به امید سلامتی برای همه شما عزیزان

طرف قرارداد با بیمه بانک تجارت - بانک سپه - بانک صادرات

برای مشاهده نتایج درمان‌ها، کلینیک دندانپزشکی درسان را در اینستاگرام دنبال کنید.