درباره ما

پیشگیری بهتر و کم هزینه تر از درمان است

مفتخریم که به هدایت مجموعه ای درمانی ایستاده ایم، که دندانپزشکان متخصص و عمومی آن با مهارت و دانش روز خود در جهت بهبود و معالجه اصولی بیماران گام برمی دارند.

در این مرکز ارئه کلیه خدمات تخصصی عمومی دندانپزشکی صورت می گیرد ، لذا به جهت تأمین رضایت بیماران که تنها در پرتو دانش و تجربه دندانپزشکانی مجرب بدست می آید و با استناد به جدیدترین روش ها و علوم پیشرفته دنیا، دندانپزشکان این مرکز می کوشند تا پس از گرفتن شرح حال بیمار و انجام معاینات جامع بالینی در راستای درمان صحیح بیماری های دهانی و دندانی جامعه عمل بپوشند.
امروزه بالا بردن استاندارد های بهداشتی در مراکز درمانی شرایط اصلی ارائه خدمات است. که در این مجموعه نیز با رعایت و دقت در اصول کیفی، این امر در بهترین شرایط کنترل و نظارت می گردد.

استفاده از تجهیزاتی مدرن و پیشرفته برای ضد عفونی و استریل کردن ابزار و مواد مصرفی، و نیز استفاده از لوازم یکبار مصرف به جای وسایل و موادی که امکان مصرف چند باره آنها وجود دارد نیز از جمله عوامل تأثیرگذار بر پیشبرد بهداشت مرکز می باشد.
تمامی تجهیزات و لوازم در دستگاه های اتوکلاو و کلاس B پیشرفته، استریل و عاری از هرگونه میکروب و باکتری می گردد.
لذا جهت رفاه حال شما بیماران می کوشیم تا با افزایش روزافزون کیفیت و خدمات و با هدف گسترش سلامت دهان و دندان در بین شما عزیزان، خدمت رسانی نماییم.

طرف قرارداد با بانک تجارت - بانک سپه - بانک صادرات

چرا ما را انتخاب کردید؟

کیفیت خدمات و تعرفه متناسب

توجه ویژه به تعیین هزینه های متناسب با تعرفه های اعمال شده توسط سازمان های ذیربط و متناسب با مواد و متریال مصرفی موجود در کلینیک دندانپزشکی درسان.

رادیوگرافی دیجیتال و سیستم Rvg

استفاده از تکنیک Rvg یا رادیوگرافی دیجیتال در جهت به حداقل رساندن میزان اشعه X دریافتی بیمار، کاهش زمان تصویر برداری و افزایش وضوح و دقت تصاویر در کلینیک دندانپزشکی درسان

خدمات ویژه برای بیماران مسن

برای بیماران مسن که امکان حضور در کلینیک را ندارند ، ویزیت بیمار جهت اصلاح و یا تعویض پروتز در محل سکونت آنها صورت می پذیرد.

سیستم استریلیزاسیون

وجود بخش استریلیزاسیون مرکزی در کلینیک داندنپزشکی درسان و استفاده از دستگاه های اتوکلاو کلاس B جهت استریل و ضدعفونی وسایل و ابزار درمانی با بالاترین استانداردهای جهانی

خدمات تخصصی و عمومی

به جهت رفاه حال بیماران ، پس از ویزیت ابتدایی طرح دقیق و علمی درمان بیماران با مشاوره دندانپزشکان عمومی و متخصص کلینیک دندانپزشکی درسان ارائه می شود و در اسرع وقت نوبت دهی انجام می گردد.

مدیریت و نظارت

نظارت دقیق و هر لحظه مدیریت کلینیک دندانپزشکی درسان بر کلیه خدمات کلینیک اعم بخش استریلیزاسیون مرکزی ، کیفیت مواد و متریال مصرفی تا بررسی کیفیت درمان هر بیمار و نحوه برخورد و پذیرش بیماران و....

کلینیک دندانپزشکی درسان در شرایط شیوع کرونا

کلینیک دندانپزشکی درسان در این ایام باتوجه به وظیفه ذاتی خود مبنی بر ارائه خدمات تخصصی دندانپزشکی و لزوم امدادرسانی به مراجعین و موارد اورژانسی تمهیدات و خدمات خاصی را ارائه می‌نماید. برای مشاهده شرایط پذیرش بیماران و اقدامات کلینیک دندانپزشکی درسان در زمان شیوع ویروس کرونا اینجا را کلیک کنید.