درباره ما

هوالشافی

پیشگیری بهتر و کم هزینه تر از درمان است

مفتخریم که به هدایت مجموعه ای درمانی ایستاده ایم، که دندانپزشکان متخصص و عمومی آن با مهارت و دانش روز خود در جهت بهبود و معالجه اصولی بیماران گام برمی دارند.
در این مرکز ارئه کلیه خدمات تخصصی عمومی دندانپزشکی صورت می گیرد ، لذا به جهت تأمین رضایت بیماران که تنها در پرتو دانش و تجربه دندانپزشکانی مجرب بدست می آید و با استناد به جدیدترین روش ها و علوم پیشرفته دنیا، دندانپزشکان این مرکز می کوشند تا پس از گرفتن شرح حال بیمار و انجام معاینات جامع بالینی در راستای درمان صحیح بیماری های دهانی و دندانی جامعه عمل بپوشند.
امروزه بالا بردن استاندارد های بهداشتی در مراکز درمانی شرایط اصلی ارائه خدمات است. که در این مجموعه نیز با رعایت و دقت در اصول کیفی، این امر در بهترین شرایط کنترل و نظارت می گردد. استفاده از تجهیزاتی مدرن و پیشرفته برای ضد عفونی و استریل کردن ابزار و مواد مصرفی، و نیز استفاده از لوازم یکبار مصرف به جای وسایل و موادی که امکان مصرف چند باره آنها وجود دارد نیز از جمله عوامل تأثیرگذار بر پیشبرد بهداشت مرکز می باشد.
تمامی تجهیزات و لوازم در دستگاه های اتوکلاو و کلاس B پیشرفته، استریل و عاری از هرگونه میکروب و باکتری می گردد.
لذا جهت رفاه حال شما بیماران می کوشیم تا با افزایش روزافزون کیفیت و خدمات و با هدف گسترش سلامت دهان و دندان در بین شما عزیزان، خدمت رسانی نماییم.

طرف قرارداد با بانک تجارت - بانک سپه - بانک صادرات

چرا ما را انتخاب کردید؟

کیفیت خدمات و تعرفه متناسب

توجه ویژه به تعیین هزینه های متناسب با تعرفه های اعمال شده توسط سازمان های ذیربط و متناسب با مواد و متریال مصرفی موجود در کلینیک دندانپزشکی درسان.

رادیوگرافی دیجیتال و سیستم Rvg

استفاده از تکنیک Rvg یا رادیوگرافی دیجیتال در جهت به حداقل رساندن میزان اشعه X دریافتی بیمار، کاهش زمان تصویر برداری و افزایش وضوح و دقت تصاویر در کلینیک دندانپزشکی درسان

 

خدمات ویژه برای بیماران مسن

برای بیماران مسن که امکان حضور در کلینیک را ندارند ، ویزیت بیمار جهت اصلاح و یا تعویض پروتز در محل سکونت آنها صورت می پذیرد.

سیستم استریلیزاسیون

وجود بخش استریلیزاسیون مرکزی در کلینیک داندنپزشکی درسان و استفاده از دستگاه های اتوکلاو کلاس B جهت استریل و ضدعفونی وسایل و ابزار درمانی با بالاترین استانداردهای جهانی

 

خدمات تخصصی و عمومی

به جهت رفاه حال بیماران ، پس از ویزیت ابتدایی طرح دقیق و علمی درمان بیماران با مشاوره دندانپزشکان عمومی و متخصص کلینیک دندانپزشکی درسان ارائه می شود و در اسرع وقت نوبت دهی انجام می گردد.

مدیریت و نظارت

نظارت دقیق و هر لحظه مدیریت کلینیک دندانپزشکی درسان بر کلیه خدمات کلینیک اعم بخش استریلیزاسیون مرکزی ، کیفیت مواد و متریال مصرفی تا بررسی کیفیت درمان هر بیمار و نحوه برخورد و پذیرش بیماران و....

از زبان بیماران

متیرا سرلک ۳۵ ساله

پسر من از دندانپزشکی خیلی می ترسید و این یک معضل برامون شده بود اما در همون لحظات اولی که با خانم دکتر روبرو شد و رفتار و محیط کلینیک رو دید، همه چیز تغییر کرد.

سعید زارع  ۴۵ ساله

ای کاش می شد که روزهایی که برای دندانپزشکی اطفال هست با روزهای بزرگسالان از هم تفکیک می شد چون روزهایی که اطفال هستند، کلینیک خیلی شلوغ هست و بیماران بزرگسال خیلی اذیت می شوند

علی قیاسی ۲۸ ساله

دندان نهفته ی داشتم که هیچ کس حاضر نمی شد ریسک عمل رو بپذیره و خودم هم واقعا ترسیده بودم. خدا رو شکر یکی از دوستانم آقای دکتر رو بهم معرفی کرد .. روز جراحی کادر کلینیک و جراحی و دکتر واقعا حرفه ای رفتار کردنند.

فرحناز صابری ۲۵ ساله

دهانشویه ی که ازش استفاده می کردم زبانم را سیاه کرده، کاش بهم می گفتید که تعداد دفعات کمتری ازش استفاده کنم.

فرناز محمدی ۲۹ ساله

لطفا شیفت های متخصص ارتودنسی را بیشتر کنید. برخلاف تصوراتم که می گفتند ارتودنسی ۲ سال طول میکشه، من ارتودنسی ام را ۹ ماه باز کردم و این خیلی برایم رضایت بخش بود از آقای دکتر تهرانی ممنونم

سوگل صدر ۳۲ ساله

من برای زیایی و سفیدکردن دندانهام پیش آقای دکتر محمدپور رفتم، خیلی از نتایج کارم راضی هستم. واقعا دندانهایم خوب شده. خیلی طبیعی هست. چند روز پیش دیدم عکسم در پیج اینستاگرام درسان گذاشته شده. واقعا از زحمات دکتر محمدپور ممنونم.

مینو صادقی ۲۳ ساله

همیشه از دندانپزشکی می ترسیدم .از صداهای مطب دندانپزشکی بدم می آمد ولی از وقتی رفتم درسان و آقای دکتر اسدی را دیدم، کلا نگاهم نسبت به دندانپزشکی عوض شده و همه دندانهایم را پیش ایشان درست کردم. حس آرامشی که این پزشک بهم میده از همه چیز برایم مهمتر هست.